Spełniamy marzenia o pięknym weselu w plenerze! 

Marzysz o wyjątkowym przyjęciu weselnym okraszonym romantyczną atmosferą? Nasza nowa Sala Widokowa to spełnienie Twojej wizji! Piękne otoczenie natury, widok na jezioro i las oraz nasze dekoracje sprawią, że uroczystość będzie wyjątkowa!

Nowy obiekt Hotelu Otomin został wybudowany na terenie dotychczasowego kompleksu w miejsce Namiotu Bankietowego . To miejsce, gdzie można zorganizować wesela, chrzty, komunie, jubileusze i wiele innych imprez do 250 osób.

              Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu z nawiązaniem do tradycyjnej folklorystycznej zabudowy. Obiekt wykonany jest z naturalnych materiałów, nawiązujących do otaczającej go przyrody.
Ozdobą bryły budynku jest spadzisty dach z drewnianą więźbą. Sala widokowa zmyślnie wpisuje się w krajobraz jeziora i lasu, który rozciąga się wokoło.
Aby podkreślić urok okolicy i wkomponować go w wystrój sali , ściany szczytowe budynku są w sporej części przeszklone, a zieleń i jezioro niemalże wlewają się do bajecznej zabudowy. Z sali będzie można wyjść bezpośrednio na tereny zielone oraz taras.
Zapraszamy do rezerwacji terminów.

Dopłata do wybranego zestawu Menu:

39zł/os do 100 os

37zł/os od 101 – 150 os

35zł/os od 150 do 250 os

Kontakt w sprawie oferty: 
Katarzyna Stangrecka + 48 509 992 277

Zobaczcie też nasze sale weselne oraz ofertę organizacji ślubu w plenerze!